abana‘dan MEKTUP
Hayati Tahsin YILMAZ

<center><font color=‘darkorchid’> abana</font>‘dan MEKTUP<center> <font color=’blue’> Hayati Tahsin YILMAZ </font><center>

Web sitemiz yenileniyor.

2000‘den beri yayında olan internet haber sitemize önce “abanagazetesi.com“la başladık. İsveç‘ten Türkiye‘ye dönünce, “domain“i (internet alanı) değiştirdiğimizden “gazeteabana.com”a çevirdik (“abanagazetesi.com“u bugün bile alamıyoruz).

Başlangıçtaki “kesinti“ler nedeniyle bir alan adı daha aldık (abanagazetesi.net).

10 yılı aşkın zamandır haberleri ikisine de giriyoruz. Çoktandır hiç kesintiye uğramadık. Her gün en az 3 haberimizi sizlere sunuyoruz.

Haber başlıklarımızı facebook ve twitter sayfalarımıza da koyuyoruz. Okurlarımız bizi daha çok facebook üzerenden “tık“lıyor. Facebook‘un kesintiye uğradığı zamanlarda girişler çok düşüyor. Oysa biz her gün en az 3 haber giriyoruz.

SİTEMİZİ YENİLİYORUZ

Sitemizi yeniliyoruz. Yine 2 site, ama biribirinin kopyası olacak. “gazeteabana.com“ yerine, “abanagazetesi.org“ geliyor. abanagazetesi.net‘i yine “yedek“te bırakacağız (“org“ta sıkıntı olursa, “net“le sürdüreceğiz).

gazeteabana.com“ 18 Haziran‘da internetten kalkacak. Gazetemizi “açılış sayfası” yapanların, “abanagazetesi.org“a geçmeleri gerekecek  (bugünden geçebilirsiniz).

20 Nisan‘dan başlayarak, “ana site“miz “abanagazetesi.org“ olacak (25 Nisan‘dan sonra “gazeteabana.com“a haber girmeyeceğiz!).

İyi haberlerde buluşmak özlemiyle.

Hayati Tahsin Yılmaz

 

Yeni sitemizi görmek için

abanagazetesi.org (TIKLA)

Etiketler

abanagazetesi